نظر سنجی
عملکرد معاونت را چگونه ارزیابی می کنید؟  
 
مهمان : 0
امروز : 4
ديروز : 44
ماه : 1532
كل : 1532
 
تاریخ : شنبه 2 ارديبهشت 1396     |     کد : 664

شهردار تبریز خبر داد؛

خاوران، در آستانه تکمیل زیرساخت‌ها و شبکه‌های خدماتی /آماده‌سازی ۵۵ هکتار از اراضی، جهت اجرای کاربری‌های مصوب

شهردار تبریز از تکمیل زیرساخت‌ها و شبکه‌های خدماتی و ارتباطی شهرک خاوران خبر داد.

به گزارش شهریار، دکتر صادق نجفی در بازدید از برنامه‌های عمرانی این منطقه با بیان این مطلب اظهار داشت: با اضافه‌شدن شبکه آبرسانی به این شرکت، در روزهای آتی، زیرساخت‌های آب، برق، گاز و تلفن خاوران تکمیل شده و روند توسعه عمران و حیات شهری، در این شهرک تازه‌تاسیس، با شتاب بیشتری پیگیری خواهد شد.

وی یادآور شد: زمستان سال گذشته با همکاری شرکت گاز استان شاهد اتصال شهرک خاوران تبریز به شبکه سراسری گاز شهری، با نصب و راه اندازی ایستگاه تقلیل فشار TBS بودیم و خرسندیم که به فاصله کمی از این مهم، شهرک خاوران  با همکاری شرکت آب و فاضلاب استان، در آستانه بهره مندی از شبکه آبرسانی سراسری قرار گرفته است.

شهردار تبریز، شهرک خاوران را نماد توسعه اصولی و زیربنایی عنوان کرد و افزود: زیرساخت‌های خدماتی، شبکه‌های ارتباطی و فضاهای عمومی در این شهرک، با همراهی بخش‌های مختلف استانی، با شتاب تمام پیگیری می‌‌شود که نوید ارزشمندی برای چشم‌انداز توسعه شهر است.  

دکتر نجفی یادآور شد: ۳۰۰ قطعه مسکونی، تجاری، فرهنگی، مذهبی و فضای‌سبز در این شهرک، با آماده‌سازی ۵۵ هکتار از اراضی آن،  مهیای اجرای ساخت‌‌وسازهای متناسب با کاربری‌های مصوب شده است؛ از این شبکه‌های خدماتی، نقش کارساز در شتاب برنامه‌های اجرایی این شهرک خواهد داشت.

وی پروژه مرکز همایش‌‌های بین‌المللی تبریز را عامل مهم در روند پیشرفت شهرک خاوران خواند و افزود: در ماه‌های آتی، با بهره‌برداری از این مجموعه نفیس، شاهد افزایش چشمگیر ارتباطات و مراجعات به شهرک خاوران خواهیم بود که این امر، عامل مضاعف دیگری در حضور سرمایه‌گذاران، رونق ساخت‌و‌ساز‌ها و افزایش فضاهای جذاب در این منطقه خواهد بود.سهیلا شیخ نجفی
نوشته شده در   شنبه 2 ارديبهشت 1396  ساعت  08:05   توسط   سهیلا شیخ نجفی    تعداد بازدید  278
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :