نظر سنجی
عملکرد معاونت را چگونه ارزیابی می کنید؟  
  آمار سايت
مهمان : 4
امروز : 161
ديروز : 118
ماه : 0
كل : 302989
 
تاریخ : يکشنبه 3 ارديبهشت 1396     |     کد : 665

شهردار منطقه 3 خبر داد؛

ممیزی املاک سطح حوزه بدون حضور شرکت های بخش خصوصی

ممیزی املاک سطح حوزه بدون حضور شرکت های بخش خصوصی بدون عقد قرارداد با شرکت های خصوصی، ممیزی املاک و معابر و مشاغل در سطح حوزه شهرداری منطقه 3 انجام می گیرد.

شهردار منطقه 3 با اعلام خبر فوق گفت: در راستای عمل به دستورات مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی، ممیزی املاک و معابر و مشاغل سطح حوزه شهرداری منطقه 3 بدون عقد قرارداد با شرکت های بخش خصوصی، بدون صرف هزینه ای توسط پرسنل واحد ممیزی املاک شهرداری منطقه 3 انجام می گیرد.

وی شهرداری ها را به عنوان متولیان اصلی شهر در زمینه نوسازی و بهسازی در مدیریت شهری نیازمند به بانک اطلاعاتی املاک دانسته و افزود: مدیریت شهری برای برنامه ریزی و تصمیم گیری نیازمند به اطلاعات دقیق و طبقه بندی شده ای از فضاها با کاربری های مختلف از سطح داخلی شهر می باشد.

شهردار منطقه 3 مهندس عباس نژاد محدوده ای از سطح حوزه شهرداری منطقه 3 که از گذشته بدون انجام عملیات ممیزی املاک مانده بود، به شهرک طالقانی اشاره نموده و گفت: این سطح از حوزه با املاک قولنامه ای تا بحال امکان انسجام بندی، ممیزی املاک در این محدوده نشده بود.

 وی اظهار داشت: بعد از اخطارهای لازم قانونی به مالکان این محدوده توسط پرسنل واحد ممیزی املاک شهرداری منطقه، مشخصات فردی و مساحت کاربری املاک استخراج شده و در سامانه اطلاعات نوسازی املاک شهرداری درج خواهد شد، تا بتوانیم از امسال در فیش های نوسازی اعمال نماییم.

مهندس عباس نژاد این اقدامات را گامی اساسی و بنیادین در تحقق امر درآمد پایدار شهری در شهرداری ها بیان کرده و گفت: شهرداری منطقه 3 با ممیزی کردن شهرک طالقانی که قبلا از پرداخت عوارض نوسازی امتناع می کردند، از این به بعد همه ساله بصورت سیستمیک عوارض خویش را خواهند پرداخت. سهیلا شیخ نجفی
نوشته شده در   يکشنبه 3 ارديبهشت 1396  ساعت  08   توسط   سهیلا شیخ نجفی    تعداد بازدید  268
ویرایش شده در --- ساعت ---- توسط
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :