نظر سنجی
عملکرد معاونت را چگونه ارزیابی می کنید؟  
  آمار سايت
مهمان : 90
امروز : 176
ديروز : 118
ماه : 0
كل : 303004
 
تاریخ : دوشنبه 4 ارديبهشت 1396     |     کد : 667

با حضور مدیرکل حوزه ریاست شهردار تبریز؛

مراسم تودیع و معارفه مدیر کل امور اداری، مدیر کل درآمد و رییس اداره کارگزینی شهرداری تبریز برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه مدیر کل امور اداری، مدیر کل درآمد و رییس اداره کارگزینی و رفاه کارکنان شهرداری تبریز با حضور مدیرکل حوزه ریاست شهردار تبریز برگزار شد.


طی احکام جداگانه ای از سوی شهردار تبریز تغییرات مدیریتی جدید در شهرداری تبریز صورت گرفت.

در این مراسم به ترتیب کریم فیضی، محمد حسین زاده  و سعید رضا زاده به سمت مدیر کل امور اداری و منابع انسانی، مدیر کل درآمد و رییس اداره کارگزینی و رفاه کارکنان شهرداری تبریز معرفی شدند.

دکتر صادق نجفی شهردار تبریز با صدور حکمی کریم فیضی را در حالی به سمت مدیر کل امور اداری و منابع انسانی شهرداری تبریز منصوب کرد که وی پیش تر ریاست حراست مناطق سه و چهار شهرداری تبریز را نیز در کارنامه خود دارد.

در این مراسم بر اساس حکم شهردار تبریز، سعید رضا زاده معاون مدیر کل املاک و آزادسازی شهرداری تبریز به سمت رییس اداره کارگزینی و رفاه کارکنان منصوب شد.

همچنین محمد حسین زاده نیز که پیش از این عهده دار ریاست اداره کارگزینی و رفاه کارکنان شهرداری تبریز بود، با حکم شهردار تبریز به سمت مدیر کل درآمد شهرداری تبریز منصوب شد.

شهردار تبریز در احکام صادره بر لزوم بهره‌ گیری از تجارب مدیریت در حوزه های منابع انسانی و سازمان اداری و مدیریت درآمد تاکید کرده است.
 

عظیم صفری مدیرکل امور اداری و منابع انسانی شهرداری تبریز، پس از سال‌های متمادی خدمت در بخش‌های مختلف شهرداری، به افتخار بازنشستگی نایل شده است.سهیلا شیخ نجفی
نوشته شده در   دوشنبه 4 ارديبهشت 1396  ساعت  07   توسط   سهیلا شیخ نجفی    تعداد بازدید  454
ویرایش شده در دوشنبه 4 ارديبهشت 1396 ساعت 08 توسط سهیلا شیخ نجفی
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :